STREFA DZIECIĘCA

To propozycja dla najmłodszych uczestników Rybobrania. Do dyspozycji dzieci będą piaskownice, gry przestrzenne, mini boisko, sprawnościowy tor przeszkód, konkurs rzutów karnych. Będzie też przestrzeń do artystycznego działania, zabawy z bańkami mydlanymi i malowania buziek.

Tę strefę organizujemy we współpracy naszym sponsorem głównym – FIRMĄ DIRKS, Lokalną Grupą Działania Zielone Światło, oraz podmiotami na co dzień pracującymi z dziećmi.

STREFA GASTRONOMICZNA I KULINARNA

To miejsce, w którym skosztujemy pysznych dań serwowanych przez lokalne podmioty gastronomiczne, w tym oczywiście tych rybnych. Będzie okazja by dobrze zjeść, napić się zimnego napoju czy posiedzieć i porozmawiać. W niedzielę dodatkowo odbędzie się w niej konkurs o Wazę Wodnika oraz wielkie gotowanie gara zupy rybnej, która będzie wydawana bezpłatnie od godz. 16.00 do 19.00.

STREFA HANDLOWA

W pasażu handlowym wzdłuż ul. Słonecznej znajdziemy rękodzieło, biżuterię, zabawki, balony z helem, tatuaże zmywalne, galanterię skórzaną, obrazy, góralskie wyroby, wyroby z drewna między innymi  łyżki, łopatki, czerpaki, deski itp. Usytuowane będą tam również stoiska z przekąskami na ciepło, a także słodkościami typu lody, gofry, rurki z kremem,  popcorn, kukurydza czy sorbety.

STREFA FITNESS

Strefa Fitness ma na celu propagowanie aktywności fizycznej,  zdrowego trybu życia, dbałości o racjonalne żywienie. Odbędą się pokazy ćwiczeń, porady w zakresie treningów i właściwego żywienia, będzie możliwość dokonaniu pomiarów w zakresie składu ciała i jego wskaźników. Instruktorzy udzielą informacji na temat suplementów i odżywek. Będzie to wyśmienita okazja, by rozpocząć swoją przygodę z aktywnością fizyczną. Harmonogram poniżej:

 

15.06 (sobota)

16:00 – 19:00

Treningi z Fitness House Katarzyna Skowrońska

16.06. (niedziela)

12:00 – 15:00

Kuźnia Formy - porady treningowe i dietetyczne,
indywidualne plany żywieniowe i treningowe

12:00 – 14:00

Podolog – zdrowe stopy, dobieranie wkładek
do butów

13:00 – 15:00

Monika Rozkrut Polemania - Pole dance
Pokazy tańca na rurze

15:00 – 18:00

Treningi z Fitness House Katarzyna Skowrońska, porady treningowe i dietetyczne (analiza składu ciała, pomiar tkanki tłuszczowej)

STREFA CHILL OUT

Dla wszystkich potrzebujących odpoczynku i wytchnienia oraz tych chcących złapać promienie słoneczne nad rzeką przygotowane będą leżaki, a także kawa i lody. Naszym partnerem przy jej organizacji jest firma NORDIS.

STREFA WĘDKARSKA

Strefę poprowadzi Adrian Polakowski wędkarski pasjonat i youtuber znany z profilu WKO-Wędkarstwo, który odpowie na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa.  Swoją ofertę przedstawią również firmy z branży.